Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
     
Norėdami užsirašyti į raumenų atstatymo treniruotes, Jūs turėtumėte paskambinti man ir aptarti visas smulkmenas. Susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums.  Vieno kurso trukmė norint pagerinti Jūsų organizmo būklę - 12 užsiėmimų-treniruočių.  
Kadangi žmogaus organizmas yra unikali ir ne visada nuspėjama sistema, pasakyti kada pajusite pagerėjimą, aš negaliu. Dažniausiai rezultatas pastebimas jau po 3 ar 4 treniruotės, tačiau yra pasitaikę atvejų, kai pagerėjimas buvo pajaustas tik antrame kurse. Esant būtinybei kursas pratęsiamas arba kartojamas. Idealiausiu atveju treniruotės turi vykti 3 kartus per savaitę po 1-1.5val.
Reabilitacinio fitneso treniruotės vyksta įprastoje treniruoklių salėje, kurioje yra visi mums reikalingi treniruokliai ir priimtinos sąlygos.  Treniruočių salės pasirinkimą aptarsime asmeniškai.
Pirmojo susitikimo metu aš paaiškinu visą metodikos esmę, tikrinu Jūsų organizmo galimybes, testuoju raumenis bei pravedu bandomąją treniruotę, po kurios Jūs turite priimti sprendimą dėl tolimesnių užsiėmimų.
Visų treniruočių metu būsiu su Jumis. Aš stebiu Jūsų būklę, mokau, padedu, palaikau, įkvepiu. Kiekvieno seanso metu sudarau atskirą programą, skirtą būtent Jums, atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir padarytą pažangą.
Šiai dienai mano paslaugų kaina - 20 eurai už vienkartinį užsiėmimą-treniruotę, arba abonementas 150 eu už mėnesio užsiėmimų kursą (max 12 užsiėmimų),  + abonemento sporto klube kaina.
Antras užsiėmimų kursas -10 %  pigiau. Kai kuriais atvejais, sąlygas aptariame papildomai.
Klientams, apmokėjusiems užsiėmimus - treniruotes, bet jų nelankantiems, pinigai negrąžinami.
 
Tai, ką mes darome, nėra tiesiog įprastos fitneso treniruotės salėje. . Mūsų užsiėmimai yra kiek kitokio pobūdžio. Tai darbas naudojant specialius algoritmus ir metodikas, pasitelkiant mums reikalingus treniruoklius. Mūsų darbas duos rezultatus tik tuo atveju, jeigu laikysitės visų nurodymų. 
Man atrodo pamėginti verta. O Jums?