Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Dažniausiai į mane kreipiasi žmonės, praradę viltį  atstatyti raumenų būklę ir atsikratyti skausmo . Jie perėjo per daugelį specialistų ir išbandė įvairias procedūras. Kai kurie žmonės išsigąsta išgirdę žodžius „sporto salė“, „treniruokliai“, „krūvis“. To bijoti nereikia. Netgi turint skausminius sindromus, galima individualiai parinkti pratimus, kuriuos jus laisvai galėsite atlikti. Šios treniruotės nėra gydymas, sportas, raumenų auginimas. Tai  sutrumpėjusių, pertemptų  ir silpnų raumenų darbingumo atstatymas. Tada ir praeina skausmai, diskomfortas ir grįžta sveikata.


Kalbant apie raumenų funkcijos atstatymo metodiką, viskas  yra labai paprasta - po raumenų testavimo ir Jūsų organizmo galimybių įvertinimo, pradedame darbą. Jūs atliekate specialius pratimus iš individualiai Jums sukurtos programos,  kurios metu visą laiką esate stebimas, kad pratimai būtų atliekami taisyklingai.  Savo buvimu šalia padėsiu Jums ne tik taisyklingai atlikti pratimus, bet ir įveikti save, savo baimes bei tingumą.

Šios programos išskirtinumas, kad daugelis pratimų yra atliekami tarsi nesvarumo būklėje. Atlikdami pratimus nesudarote spaudimo probleminėje zonoje, tačiau tuo pat metu aktyviai dirbate raumenimis ir priverčiate juos funkcionuoti - šitaip grąžindami jiems darbingumą  ir sveikatą.  Tai leidžia įtraukti į darbą daugelį raumenų grupių,  o svarbiausia, pradeda dirbti  gilieji kūno raumenys.  

Ar galima užsiminėti  reabilitaciniu fitnesu, kai nustatyta "diagnozė"– JUOSMENS SRITIES STUBURO IŠVARŽA? Tai vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų. Čia yra atsakymas

Esant  būtinybei užsiėmimai vyksta bendradarbiaujant su gydytoju- kineziterapeutu ir masažo specialistų ir tada gaunama dviguba nauda. 

Visą tai, ką Jums siūlau,  labai seniai esu patyręs savo kailiu, todėl suprantu ir jaučiu savo klientus geriau nei daugelis kitų specialistų. Tikėti ar netikėti manimi ir mano taikomais fizinio atsigavimo metodais, pradėti dirbti su savimi ar ir toliau kankintis - tik Jūsų pasirinkimas. Stebuklų pažadėti negaliu, nes  viskas priklauso tik nuo Jūsų pačių: jei dirbsite su savo kūnu, jis Jums dar ilgai tarnaus, bet jei grįšite prie senų įpročių - jis Jus sunaikins.